REKONSTRUKCE

Září 2011

Těžké rozhodnutí

9. září 2011 v 21:36 | KačuŁe |  ♦ Blah,Blah♦
Ahoj,
po dlouhé době se k vám hlásím.Mou neaktivitu doprovázenou hloubáním,jestli přesunout blog nebo ne.Tenhle blog je hrozně zapatlaný.Já vůbec nemám tušení co dělat.Mám mít stále adresu kacicek1,co se ke mě nehodí,ale je tu hodně článku,na které nechci zapomenout.Nevím co dělat.Nerada tento blog odhazuji,protože se stal mojí součástí a "vyrůstal se mnou".Celé ty léta jsem do toho dala čas a sílu.Nemám to srdce ho odhodit a udělat nový.Jiní to zvládnou,ale já ne.Nedokážu to!Je to hrozně těžké.Prostě musím něco smazat.Články asi ne,ale rubriky ano.Je to pro mě hrozně těžké!Když jsem se vás ptala minule,co si o tom myslíte,tak jste řekli,ať ho nemažu.Smazat bych ho nechtěla,ale jen přesunout.Je to pro mě i tak těžké.Asi to nezvládnu.
Proto se vás znovu ptám.

Co by jste mi poradili vy?

Děkuju za veškerou vaši pomoc. :)

Photo: Baby Anne♥

4. září 2011 v 12:42 | KačuŁe |  Pfeffer photo©
Ahoj,
byla jsem u Nk.Ona má malou ségru.Andulku.Je vážně úžasná.Museli jsme fotit!¨
S touhle fotkou jsem spokojená.Líbí se mi.
"Celý článek"

Škola volá ,,Vstávejte vy smradi!"

1. září 2011 v 12:00 | KačuŁe |  ♦ Blah,Blah♦
Ahoj,
tak dnes byl ten významný den,který nesnášíme->1.žáří.
Já už můžu s hrdostí říct,že jsem deváťák.Nejstarší na škole.Dobrý ne?
Nejvíce mě ale štve,že už nemáme za třídního našeho třídního. :D On už musel do důchodu.Takže máme třídní učitelku.Ta je taky v pohodě,ale prostě bude se nám stýskat po učiteli.

Na češtinu sedím s kamarádem.To zase budou češtiny. :D
Alelujah,Nk si se mnou sedne na polovinu předmětů.Kdyby ne,tak by mě už vážně naštvala.Prej že by ta druhá byla uražená.A já být uražená můžu?:P

Dneska mi ale přišlo,že jsem se nijak nebránila jít do školy.Náhodou to bylo celkem dobrý,ale stejně bych radši prázdniny. :D To asi každý,že?
Nejlepší bylo jak Nk říkala:,,Jo určitě se naši kluci přes prázdniny vytáhli a budou to mrakodrapy.".No a pořád to jsou zakrslí. :D

Dneska jsem vedla prvňáčky.Dvě holčičky.Takové vyjukané,nevěděli co je čeká.Já prej na ně Ahooj.Oni ani neodpověděli.Buď byli nevychované nebo hodně stydlivé.Ale jinak roztomilý. ;)

Tak co vy a váš první den?